Aktualności

2013-12-29

Ciekawe „narzędzia” do terapii

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ciekawą propozycję kart wykorzystywanych w pracy z klientami, zarówno dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi. Mogą one służyć do pracy z klientami indywidualnymi, grupami, czy rodzinami. Karty te przedstawiają różne zwierzęta i prezentują odmienne emocje i postawy. Aktualnie w ramach CR trwają prace nad przygotowaniem całej, zróżnicowanej tematycznie talii oraz instrukcji jej wykorzystania. Kilka kart prezentujemy Państwu w naszej galerii. Już wkrótce informacje na temat możliwości pozyskania tego narzędzia.

2013-12-10

Program szkoleniowy Centrum Rozwiązań – rekomendacje Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że nasze szkolenia z zakresu TSR uzyskały rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Oznacza to, że nasze certyfikaty I i II stopnia są honorowane w procesie certyfikacji prowadzonym przez PSTTSR.

2011-11-05

Program certyfikacji osób pracujących w nurcie PSR/TSR

Osoby pracujące w nurcie TSR mogą ubiegać się o Certyfikat Specjalisty Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (w przygotowaniu) lub Konsultanta Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach (obowiązuje od 28.03.2012). Kryteria ubiegania się o certyfikat Konsultanta PSR:

  • ukończone min. 200 godzin szkoleń akredytowanych,
  • udokumentowana własna praca rozwojowa (min. 100 godzin: trening interpersonalny, własna terapia, superwizja,itp.),
  • udokumentowana praca z ludźmi – praktyka, min. 3 lata,
  • członkostwo w PST-TSR,
  • rekomendacje dwóch członków Rady Merytorycznej PST-TSR.

Więcej informacji na stronie: www.psttsr.pl

1 3 4 5
Szkolenia TSR

Sprawdź aktualną ofertę szkoleń

Czytaj więcej