Rejestracja na szkolenia

Procedura rejestracji:

  1. Wypełnij i wyślij kwestionariusz zgłoszenia.
  2. Otrzymasz maila z potwierdzeniem, że Twoje zgłoszenie dotarło do CR (wstępna kwalifikacja). Opcjonalnie możemy prosić o wpłatę zaliczki , zależnie od rodzaju i miejsca szkolenia. Zaliczka jest potwierdzeniem Państwa decyzji o udziale w planowanym szkoleniu.
  3. Po dokonaniu wpłaty zaliczki prosimy o wysłanie maila potwierdzającego ten fakt.
  4. Po jego otrzymaniu i weryfikacji wpłaty na koncie bankowym prześlemy wiadomość z potwierdzeniem kwalifikacji do danej grupy szkoleniowej.
  5. Około miesiąc przed planowanym terminem szkolenia otrzymasz maila z informacjami organizacyjnymi (m.in.: miejsce szkolenia, data płatności, numer konta itp.).

 

Uwaga:
Rezygnacja z udziału w szkoleniu bez żadnych zobowiązań możliwa jest nie później niż miesiąc przed planowanym terminem szkolenia.
Rezygnacja późniejsza, bez względu na jej przyczynę , powoduje powstanie zobowiązania pokrycia części kosztów organizacji szkolenia, co jest równoznaczne z utratą zaliczki.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń i dokonania wpłaty zaliczki. Ponadto Centrum Rozwiązań zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia w razie gdy na szkolenie nie zgłosi się odpowiednia liczba osób. W takim przypadku dokonujemy zwrotu wpłaconej zaliczki.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zgłoszenia rejestracji na szkolenie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Centrum Rozwiązań Jacek Szczepkowski z siedzibą przy ul. Gazowej 35 w Toruniu.

Szkolenia TSR

Sprawdź aktualną ofertę szkoleń

Czytaj więcej